guano apes a životopis jejich

9. července 2008 v 15:56 | lucianek01 |  ♥ Guano apes ♥

Guano Apes-Životopis členů


SANDRA NASIC


Narozena: 25. 5. 1976
Stav: svobodná
Vzdělání: střední škola (Někde se lze setkat s vysokou školou /High school/ - hlavně anglické stránky, ale ta odpovídá naší střední. VŠ=/university/ )

Frontmanka Sandra Nasic, většinou nejoblíbenější člen kapely a pravděpodobně nejlepší zpěvačka současné německé rockové scény se narodila v Německu, ale kořeny má v Chorvatsku. Její tatínek je Chorvat a když poznal Sandřinu matku z Německa, emigroval. Právě po něm také dceruška zdědila hlas a hudební nadání.

Po dokončení školy chtěla Sandra studovat umění a design na univerzitě, ale k tomu se už nedostala. Na jedné školní párty potkala Henninga, Stefana a Dennise, kteří hledali zpěváka do své kapely, což se jim zatím nedařilo. Sandra jim trošku zazpívala a zarapovala a tak jí nabídli, jestli se k nim nechce přidat.
O jejím soukromí se moc neví. Když skupina začínala, říkalo se, že chodí se studentem tělesné výchovy Peterem. Sandra sama říká, že se poprvé líbala v Peterově dodávce na krajnici dálnice v Göttingenu a policista jim řekl, že si pro parkování vybrali špatné místo... Nic víc o jejích osobních záležitostech není známo.

V hudebním světě je uznávána díky svému úžasnému hlasu. Dokáže v momentě přejít z divokých a agresivních poloh zpěvu/řevu do čistých a jemných melodií. Sama se také věnuje mladým talentům a účastní se projektu SISTARS. Pro Guano Apes píše texty.

Vzhled a záliby:Modrozelené oči, přivřené co nejvíc / bacha na sloupy /, 164 cm, ale někde se uvádí 168, asi 50 kg /bez záruky/,barvu vlasů střídá docela často, vidět jste mohli s hlavou blond až černou, ráda mění svůj vzhled. Při výběru oblečení je pro ni nejdůležitější pohodlí a ne to, co má na sobě. I přesto, že se drží neformálního stylu, je dobře znám její dobrý vkus. Ovládá čtyři jazyky - angličtinu, chorvatštinu, francouzštinu - jakž takž a samozřejmě němčinu. Ráda jezdí na snowboardu. Z Walking On A Thin Line má nejraději Diokhan, Sugar Skin, Plastic Mouth.

Oblíbená muzika: dříve Public Enemy, Run DMC a Rage Against The Machine, dnes hlavně Korn, Deftones, Incubus, Simon & Garfunkel...

Oblíbené knihy: Patrick Süskind - The Perfume /Parfém/ a Michael Ende - The Neverending story /Nekonečný příběh/

Oblíbené filmy:Star Wars a Apokalypsa

Motto: "Jestliže jsi upřímný sám k sobě, nedokážeš kráčet špatnou cestou příliš daleko." ("You can't go far wrong if you're honest to yourself")

HENNING RÜMENAPP

Narozen: 23.4.1976
Stav: svobodný
Vzdělání:střední škola
Henning je nejmladším členem, narodil se v Northeimu a vyrůstal pak v Denkershausenu. Jako většina lidí chodil do školy a odmaturoval. Pak následovala civilní služba a v roce 1994 se přidal ke Stefanovi a Dennisovi. V kapele odpovědný za energické riffy a při koncertech dělá "křoví" u mikrofonu, neboli smí promlouvat k fanouškům, ale povoleny má jen věty typu "Tohle bude poslední song dnešního večera." Když ho někde vidíte, zdá se, že je to celkem nesmělý kluk. Zdání klame!!!

Vzhled a záliby:Sbírá kytary, má jich asi 20. Většinou nosí street oblečení, i když říká, že občas dá přednost elegantnějším věcem. Jeho nejoblíbenějšími písničkami jsou Big In Japan, Livinie, You Can't Stop Meg In A L.

Oblíbená muzika:
Sting, Tori Amos, Stone Temple Pilots, The Police a Sarah Connor

Oblíbené knihy: Max Frisch - Homo Faber a Antoine de Saint-Exupery-Wind, Sand & Stars /Vítr, písek a hvězdy/ a Země lidí

Oblíbené filmy: The Game /Hra/ a The Fisher King / Král rybářů/

Motto:
"Každý by měl dělat to svoje, držet se toho a najít lidi, které to baví taky a věří ve stejnou věc!"
STEFAN UDE


Narozen: 14.10.1974
Stav:
ženatý
Vzdělání: technické kreslení, truhlář

Stefan Ude, známý také jako Stude, Stude-Man nebo Evil-Stude-Knivel, in Guano Apes je basákema jakým! Hodně lidí ho považuje za virtuóza svého nástroje a ne bezdůvodně. Když ho slyšíte hrát no živo, musíte tento názor sdílet také. Stefan obvykle používá baskytaru s 5 strunami, která mu poskytuje větší prostor a možnosti při vymýšlení a hraní songů.

Po vystudování technického oboru se zajímal o technické kreslení, dokonce ho začal studovat, ale studium nedokončil. Později se začal věnovat grafice a návrhům na oblečení, neposedný to chlapec ten náš Stefan... Předtím, než se v roce 1995 přidal ke kapele pracoval jako sociální pracovník pro hendikepované lidi...Na své narozeniny 14.10.2003 se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Jessicou.

Vzhled a záliby:Nemusí nakupování oblečení to si raději říká přátelům, ať mu něco koupí. Jeho nejoblíbenějším nápojem je pivo. Má v plánu naučit se portugalsky a jeho nejoblíbenější písní z Walking On A Thin Line je Dick.

Oblíbená muzika:Incubus, Slime, Alanis Morissette, System of a Down (k těm by vzhledem seděl, k Alanis nevím...)
Oblíbené knihy:Josteein Garder-Sophie's world /Sofiin svět/ a Astrid Lindgren - Ronia, The Robber's to daughter /Ronja, dcera loupežníka/
Oblíbené filmy:Big Lebowski, Familylife and Mifune (95 Dogma movie)
Motto: ''Měl bys ctít a odměňovat svoje tělo, protože ti slouží každý den!"


DENNIS POSCHWATTA

Narozen: 22.7.1974
Stav:
svobodný
Vzdělání: střední škola

Dennis je šaškem kapely a také bezpochyby tím, kdo nejintenzivněji komunikuje s publikem. Po každém koncertě ho lze vidět hovořit s lidmi v publiku, rozdávat autogramy a fotit se s fandy. Přípravný kurz pro bankovní úředníky ho přinutil opustit školu v 11. třídě (náš druhák), přestože si ji mohl odložit. Poté pracoval jako bankovní úředník. Jeho osudem ale nakonec bylo místo bubeníka v Guano Apes. Jako muzikant je Dennis samouk a výborný hráč. Na bubny hraje od nástupu na střední školu. Občas po koncertě zlikviduje svoje bubny, naštěstí pro rozpočet skupiny to nedělá pokaždé. Jednou byl dokonce spatřen, jak to provádí motorovou pilou...Rád nosí pohodlné, ale ne škaredé oblečení.

Oblíbená muzika: Third Eye Blind, Jeff Buckley, Korn, Refused, Primus...
Oblíbená kniha: Jak sám říká, moc nečte, spíš vůbec.
Oblíbené filmy:They called him Bulldozer s Budem Spencerem. /Říkali mu Buldozer/
Motto:
"Dělej jen takový věci, aby ses na sebe mohl ráno podívat do zrcadla."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leníša Leníša | 10. července 2008 v 12:36 | Reagovat

zlatí zdravim tě :-* máš to tu pěkné.. :) Písničky jéé :) Bombový blogík puso.. :) Musica je nejlepší na celym světě !!!!!! :-* takže I muzic love ... :) :-* mtmmr a tady se ti to moc povedlo... :)

2 trpiiiiisek trpiiiiisek | 12. července 2008 v 9:08 | Reagovat

cusiiiik.mas hezkej bloooog :D nejlepsi mas music.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama