vtíípky;) jak jsi pral hanzík i pro vas lidiky!

12. července 2008 v 10:16 | lucianek01
1.Prijde kovboj do salonu a vidi, jak u jednoho stolu sedi pekna zenska. Premejsli, jak by se s ni seznamil. Potom vytahne bouchacku a vsechny ostatni postrili. Pak si prisedne k ty zensky a povida: "A co vy tady slecno, tak sama ..."
2. Příde ženská k doktorovi a říká : Pane doktore mně hrozně smrdí z pusy. Doktor na sebe nechá dýchnout a uteče do ordinace. Za pět minut je napsán recept: Pro začátek doporučuji kloktat hovnem!
3.Dědečku, souložíte ještě s babičkou? - No to víte, že jo! Ale ona u toho musí mít nasazenou plynovou masku. A proč, panebože? - No to má 3 důvody. Zaprvé ji to tak víc sluší, za druhé u toho není slyšet to její slepičí kdákání, a hlavně za třetí: Když ji zacpu filtr, tak sebou cloume jak nějaka sedumnáctka!
4. Dva teplouši se měli děsně rádi a rozhodli se, že si pořídí děcko. Našli jednu lesbičku, která se dala ukecat jako náhradní matka, nechali ji uměle oplodnit jejich spermatem a celých devět měsíců byli strašně nervózní a natěšení. Konečně onen den naběhli do nemocnice a takovým tím proskleným oknem koukají na řadu červených řvoucích stvořeníček, mezi kterými je jen jedno takové zamlklé, co si jen tak brumlá pro sebe. Ptají se sestry, a to jediné tiché a hodné je samozřejmě jejich. Sestra jim ho přinese ukázat. A jeden říká:
"Sestro, prosím vás, jak je možné, že oproti těm zbylým je takhle tichý a hodný?"
"Teď je zticha, ale měli byste vidět, jak vyvádí, když mu ze zadečku vyndám dudlíka!"
5.Proč se ženy rády milují s panicem?
Protože jedinkrát v životě tomu velí.:D
6.Pepíček se ráno probudí a zjistí, že v ložnici rodičů je nějaký ruch. Dojde ke dveřím, podívá se klíčovou dírkou a vidí rodiče, jak vyvádějí, poloha střídá polohu, prostě sexuální výbuch. Chvilku takhle čučí, jak souloží a pak se znechuceně otočí a povídá si pro sebe:
"Tak tihle mi budou vykládat, že se nemám rýpat v nose."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PATTYSEK PATTYSEK | 14. července 2008 v 12:17 | Reagovat

AOJKY...Lucííí máš to tu moc pěkný , chválíím :):)jen tak dále :)

2 lucianek01 lucianek01 | 14. července 2008 v 12:18 | Reagovat

díky moc:-* budu se snažit:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama