Leden 2009

¨něco pro ženy?učesy:

26. ledna 2009 v 16:46 | lucianek01 |  Blbiny

Kulatý

Obličej vám opticky prodlouží také vlasy sčesané dozadu s volnými prameny kolem tváře. Chcete-li kratší sestřih, nechte si vlasy hodně prostřihat a foukejte je do výšky a směrem do obličeje, aby ho orámovaly.
Kudrnaté vlasy noste v jedné délce a delší - nebudou tak přidávat na objemu. Ofinu noste krátkou a asymetrickou.
Kliknutím zobrazíte větší formát - Kulatý obličej
Dokonale maskují kulatý obličej:
1. zpěvačka Geri Halliwellová
2. herečka Christina Ricci
3. módní návrhářka Stella McCartney
ZAPAMATUJTE SI:
*široké a geometrické účesy a bohaté kudrliny obličej opticky zakulacují
* pěšinka uprostřed zdůrazňuje tvar hlavy
* hustá rovná ofina nad obočí zvýrazňuje kulatost

Hranatý

Čelo, lícní kosti a čelisti máte zhruba stejně široké. Hranatý obličej má také většinou vysoké čelo a úzkou bradu. Ideální jsou pro vás účesy, které zjemní výrazné rysy - vhodné jsou například stupňovitě sestřižené vlasy s jemnými přechody, přičemž partie u hlavy by měly být vždy o něco bohatší než jinde.
Máte-li kudrnaté či vlnité vlasy, nechte si je ostříhat tak, aby vám vlnky rámovaly obličej - úžasně to změkčí ostré partie. Pěšinku byste si měla česat na stranu, uprostřed ji můžete mít jen v případě, že jste majitelka hustých vlasů, které neplihnou. Chcete-li nosit ofinu, mějte ji delší a učesanou na stranu.
ZAPAMATUJTE SI:
* příliš jednoduché a symetrické sestřihy zdůrazňují tvrdé rysy
* hustá, rovně zastřižená ofina opticky zvětší široké čelo * v dlouhých rovných vlasech zastřižených do jedné délky ještě více vyniknou výrazné čelisti
* vlasy uhlazené dozadu a do culíku zbytečně podtrhnou hranatý obličej
Kliknutím zobrazíte větší formát - Hranatý obličej
Hranatý obličej pro ně není žádná vada na kráse:
1. herečka Sandra Bullocková
2. herečka Minnie Driverová
3. dědička hotelového impéria Paris Hiltonová

Protáhlý

Máte-li vysoké čelo, dlouhou zakulacenou bradu a jemné, úzké lícní kosti, je váš obličej protáhlý. Opticky ho zkrátí a,vytvarují' stupňovitě sestřižené partie kolem obličeje, a to na úrovni očí a lícních kostí. S pěšinkou na straně nebo s rovnou delší ofinou bude obličej působit kulatější a tím i kratší. Slušet vám budou vlny a kudrliny, které obličej lehce rozšíří a odvedou pozornost od jeho tvaru.
ZAPAMATUJTE SI:
* rovné vlasy zastřižené do jedné délky zeštíhlují, navíc opticky zplošťují lícní kosti
* pěšinka uprostřed hlavy obličej prodlužuje a zvýrazňuje protáhlý tvar
Kliknutím zobrazíte větší formát - Protáhlý obličej
Známé herečky s protáhlým obličejem:
1. Tori Spellingová
2. Sarah Jessica Parkerová
3. Liv Tylerová

Srdcovitý

Pozná se podle širokého čela, výrazných lícních kostí a hodně úzké, špičaté brady. Volte delší nadýchané sestřihy, které zamaskují výrazné čelo a zároveň opticky rozšíří dolní část obličeje. Slušet vám budou stupňovitě sestřihané vlasy - lehce prostřihané už od úrovně očí a bohatě kolem brady. Vhodným řešením může být i lehká trvalá, neboť kudrliny snadno přidávají na objemu. Delší asymetrická ofina odvede pozornost od nápadného čela.
ZAPAMATUJTE SI:
* vlasy na temeni nečechrejte ani nevyčesávejte do výšky, jinak bude kontrast k malé špičaté bradě větší
* bohatý účes v délce ke tvářím protáhne a zúží bradu
* příliš krátká rovná ofina nebo vlasy sčesané dozadu ještě rozšíří čelo
Kliknutím zobrazíte větší formát - Srdcovitý obličej
Srdcovitý obličej jako přednost:
1. herečka Reese Whiterspoonová
2. herečka Scarlett Johanssonová
3. herečka Jennifer Anistonová

hádanky?

26. ledna 2009 v 16:43 | lucianek01 |  Blbiny

Hádanky

1.Kdo má vpředu oči,ale vzadu ještě spustu dalších?
2.Muž je sám na pustém ostrově.Na nejbližší pevninu je to 5 kilometrů a on neumí plavat,ani nemá k dispozici žádný přepravní prostředek.Bez cizí pomoci se přesto zachrání.Jak?
3.Matka má sedm dětí.Polovina z nich jsou kluci.Jak je to možné?
4.Pokud v závodě předběhnete závodníka na druhém místě,na kolkátém místě budete?
5.Co bylo první-kuře nebo vejce?
6.Tři muži se potápějí v řece,ale když vylezou z vody,jenom dva mají mokré vlasy.Jak je to možné?
7.Kde vždycky včerejšek přichází až po dnešku?
8.Můžeš mě použít, jen pokud jsem plná. Přesto jsem plná děr. Kdo jsem?
9.Vyslovíš-li mé jméno,zabiješ mě.Kdo jsem?
10.Kdo dokázal vyvraždit půlku lidstva?
11.Tři horolezci výstup na dosud nepokořenou horu.Když pak vystoupali na vrchol,našli zde tři zmrzlá těla.Jak je to možné?
12.V jednom rošku trošku,v druhém rošku trošku,v třetím rožku trošku,v prostředku nejvíc.
ODPOVĚDI
1.Páv
2.Počká,až voda zamrzne a pak přejde na pevninu.
3.Všechny děti jsou kluci,takže polovina jsou chlapci a druhá taky.
4.Na druhém
5.Vejce.Dinosauři už kladli vejce,ale kuřata v té době ještě nebyla.
6.Třetí muž je holohlavý.
7.Ve slovníku
8.Mycí houba
9.Ticho
10.Kain,který zabil Abela.Na světe pak zůstal jen on,Adam a Eva.
11.Na vrchol hory se zřítilo letadlo a v něm byli tři pasažéři.
12.Peřina

Džbány

Máte dva džbány, pětilitrový a třílitrový, a neomezený zdroj vody.
Dokážete odměřit čtyři litry?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Řešení existují dvě:
A) Naplnit třílitrový džbán, přelít do pětilitrového. Znovu naplnit třílitrový, dolít z něj pětilitrový. Protože v něm už 3 litry byly, tak nám v třílitrovém zbude jeden litr. Vylijeme pětilitrový, nalijeme do něj odměřený litr a přidáme další tři...
B) Naplnit pětilitrový džbán. Z něj naplnit třílitrový (zbudou 2 litry). Třílitrový vylít. Nalít zbylé 2 litry do třílitrového. Naplnit pětilitrový džbán. Dolít z něj třílitrový džbán (v něm je místo na 1 litr). Zbyli 4 litry

vzkaz pro kylu

26. ledna 2009 v 16:39 | lucianek01 |  moje kecíky♥
Obrázky a Animace

pro kylíka:)děkuji ti za krásný desing jsem fakt ráda že mám takovou pomocnici přes takovýhle věci protože jsi vážně šiikulka:)děkuji mockrát a hlavně ať se ti daří ve všem díky moc!!


už skoro víkend jupí:)

22. ledna 2009 v 14:19 | lucianek01 |  moje kecíky♥
ahojky lidičky tak je tu víkend skoro já tu zase nebudu tak vám přeju krásnej víkendik:)plný radosti to je jasný,určitě si ho pořádně užíjte i když prý maji bejt mrazy???fujka nesnáším ty hnusný zimy už aby bylo jaro pěkně kytičky:)jéééé tak papapa lidičky:)

Obrázky - Hezký víkend: 7

kondom

22. ledna 2009 v 14:12 | lucianek01 |  sex vše kolem něj

Seznamte se - kondom

Zamysleli jste se někdy, když se chystáte použít kondom, nad jeho historií? Ne vždy bylo samozřejmostí, že sáhnete do regálu v drogerii, vyberete si svou oblíbenou velikost a příchuť.
Jako většina lidkých vynálezů, i prezervativ se vyvíjel a zlepšoval. Trvalo dlouhou dobu, než se dostal do dnešní podoby a zvítězil nad lidskými předsudky. V některých oblastech naší planety naneštěstí nepřekonal předsudky dodnes.
Nuže, seznamte se s jeho vývojem od začátku až do dnešních dnů.

Troška historie...

Používání kondomu je jednou z nejstarších antikoncepčních metod. Již před asi 3350 lety se ve starém Egyptě používaly návleky na penis, tehdy plátěné. Byly zakresleny na stěnách hrobek a archeologové nejsou zcela zajedno, zda se skutečně jednalo o pánskou ochranu, rituální předměty nebo součást oblečení.
V Asii se používala bariérová antikoncepce pro muže už v dávných dobách, odborníci dodnes nemají jasno v otázce, zda je egyptský návlek starší, než asijské výrobky. V Japonsku byly k sehnání dokonce dva typy kondomů. První se nazýval kawagata a vyráběl se z tenké kůže, druhý, kabutogata byl ze želvoviny nebo rohoviny.
V Evropě je nejstarší zmínka o pánské ochraně datována asi do roku 100 - 200 n. l. Do této doby je datována jeskynní malba v Comberelles ve Francii.
Křesťanství znamenalo v sexu dobu temna a na tento způsob ochrany se zapomnělo. Až v 15. století Ital Gabriello Fallopius vymyslel ochranu pro muže proti pohlavním nákazám. Opět se jednalo o plátěné pouzdro, máčelo se v oleji a údajně se syfilidou nenakazil ani jeden z 1100 mužů, na kterých svůj vynález zkoušel. Zlí jazykové ovšem tvrdí, že důvod je prostý, ženy je s takovou parádou odmítly.
Slovo kondom se zrodilo během 17. století a není jasné, za jakých okolností to bylo. Fakt, že ve Francii existuje vesnice Condom, asi s pánskou ochranou moc společného nemá. Pravděpodobnější je, že se jedná o zkomoleninu latinského slova condus, nádržka.
Většina badatelů se ale kloní k tomu, že název je odvozen ze jména lékaře Karla II. Contona. Tento lékař vybavoval krále a jeho družinu upravenými ovčími střívky. Za toto chvályhodné počínání byl povýšen do šlechtického stavu. Prezervativy používal i Giacommo Casanova, který je nazýval anglickými jezdeckými plášti. Byly vyrobené z jehněčích střívek nebo rybích měchýřů a šité režnou nití. Ta ale způsobovala u žen nepříjemné pocity. Tyto ochrany byly drahé, proto se používaly několikrát.
Převrat v jejich výrobě znamenal objev vulkanizace, který učinili pánové Goodyear a Hancock v roce 1844. Umožnilo to hromadnou výrobu kondomů z gumy a jejich masové rozšíření. Latexové kondomy se vyrábí asi od roku 1880.
V USA gumičky zpočátku narazily na odpor ze strany zákonodárců. Jejich prodej byl od roku 1868 zakázán a v roce 1873 tento zákaz schválil kongres. Navíc asi 200 měst vydalo protikondomové vyhlášky, které zakazovaly jejich prodej jako antikoncepčního prostředku. Informování jiné osoby o jejich antikoncepčním účinku bylo považováno za trestný čin. Tyto nesmysly už naštěstí neplatí, nicméně i dnes mají kondomy svého nepřítele, kterým je římskokatolická církev. Ta se nestydí lhát a otevřeně prohlašuje, že šíření viru HIV zachrání pouze modlitba a víra, prezervativem podle nich virus bez problémů projde, což je samozřejmě nesmysl. V Keni a jiných rozvojových státech na tuto pověru ale umírají lidé. Bližší informace najdete například v Britských listech
Chcete-li vidět nejstarší funkční kondom na světě, můžete navštívit rakouské národní muzeum. Měl by tam být vystavený kondom starý 350 let.

Jak to funguje?

Kondom je latexový návlek, který se natáhne na penis. Pochytá spermie a nepustí je do pochvy. Toto ale není jediná funkce kondomu. Je totiž narolovaný na penis až po kořen a brání tak přímému kontaktu penisu s poševní sliznicí (nebo jinou částí těla). Je nepropustný, takže neprojdou ani viry a bakterie, včetně viru HIV. Pokud i přesto něco projde, bývá virů zanedbatelné množství a obvykle nepředstavují hrozbu. Je ale nutné si hlídat i jiné možnosti infekce, například orální sex (s neprověřeným partnerem je lepší použít kondom i zde!).
Nemalý význam má kondom i z hlediska hygieny. Při análním styku stačí sundat ochranu a vše je OK i bez mytí penisu. Stejně tak i při souloži během menstruace. Zde je výhodou i fakt, že kondomy jsou sterilní, proto nikterak nevadí ani skutečnost, že během menstruace je žena citlivější na gynekologické infekce.

Stinné stránky

Abych ale nepřechválil, jsou zde i negativa. První je alergie na latex, která může znemožnit jeho používání. Vyskytuje se asi u 2% populace.
Dále může být pro někoho problém manipulace s kondomem, která působí rušivě. Navíc není možné po styku zůstat v partnerce a pokračovat v mazlení, ale je potřeba vyndat penis ještě tvrdý. Ne každému to vyhovuje a z mého pohledu je to asi největší nevýhoda kondomu. Třetím negativem je skutečnost, že kondom snižuje citlivost penisu. Tato nevýhoda ale může být i ku prospěchu věci, třeba při předčasné ejakulaci.

Jak jsme na tom dnes?

V dnešní době se kondomy dělají z přírodního latexu, polyuretanu nebo jehněčích střívek. Jejich nabídku na našem trhu shrnuje článek Kondomy - co je na trhu?. V tom najdete podrobnosti o provedení a velikosti nejběžnějších kondomů u nás.
Mimo klasických ochran existují i speciality, například ozdobné ručně malované figurky. Ty jsou ale spíš jako žert a pro praktické použití se nehodí. Vyrábí se ale i prakticky použitelné svítící kondomy a jiné ptákoviny.
V EU je od roku 1995 platná norma DIN EN 600, která upravuje velikosti a testování kondomů. Testuje se každý kus. Mimo tyto testy se na destruktivní testy vybírá určitý počet kusů z každé šarže. Co musí taková ochrana vydržet?
  • Nafouknutí 18 litrů vzduchu,
  • Natáhnutí o 700%
  • Tah 49N, u zesílených 100N (to odpovídá zavěšení asi 5kg/10kg závaží).

jak se chránit při styku?

22. ledna 2009 v 14:11 | lucianek01 |  sex vše kolem něj

Jak se chránit při prvním pohlavním styku

Jak se chránit při prvním pohlavním styku

A je to tady. Dlouho očekávaný den D nastal a vy ležíte se svou polovičkou v posteli (či jinde) a víte, že dnes to vypukne. V hlavě máte trochu chaos, protože nevíte, jestli splníte všechna očekávání, jestli vše klapne, jestli to bude dobré anebo spíš hrozné. Jakou polohu zvolit, kam a jak sáhnout, jak uspokojit partnera (-ku), to vše doporučuji hodit za hlavu a jít do toho čistě intuitivně a bez zbytečného přemýšlení. Jednu věc byste ale opravdu ponechat náhodě neměli, a tou je antikoncepce. (Tedy pokud není vašim cílem tlačení kočárku).
Obvykle se na téma ochrany při prvním styku dočtete, že nejlepší je použít kondom anebo kondom v kombinaci s hormonální antikoncepcí. S tím se dá v zásadě souhlasit, ale protože existuje mnoho různých situací, za kterých lidé přicházejí o panenství/panictví, ráda bych se na tento problém podívala trošku hlouběji. Dříve nežli přistoupíte k vlastní akci, měli byste mít zodpovězených pár otázek, které vás dovedou k tomu, jakou formu antikoncepce zvolit.

Vím, s kým spím?

Otázka zní možná poněkud směšně, ale obsah je naprosto prozaický. Rozlišovat budeme mezi páry, které spolu už delší dobu chodí a mezi náhodnými či krátkými známostmi. V prvním případě předpokládám, že partneři se již docela dobře znají, a to jak fyzicky (zkoumáním při pettingových a jiných nekoitálních sexuálních aktvitách), tak psychicky. Vědí zhruba, kolik měl který z nich sexuálních partnerů (pro případ, že nejsou panicové oba, ale jen jeden z nich), vědí, z jaké rodiny pocházejí, co mají rádi, co se jim příčí apod. Pokud jsou navzájem přesvědčeni o svém zdraví, neviděla bych to s nutností použití kondomu až tak jednoznačně. Hormonální pilulky (viz. kombinovaná hormonální antikoncepce) jsou mnohem spolehlivější a považovala bych je jako základ. Kondom spíš jako pojistku pro ty, kteří by snad neměli v pilulky důvěru. V případě náhodné známosti je kondom takřka podmínkou. Jednak o dotyčném nic nevíte (včetně toho, jaké choroby přenáší) a pravděpodobně by bylo ještě tragičtější s ním zplodit potomka, než je tomu v případě dlouhodobého páru. A vzhledem k tomu, že jde o kouzlo okamžiku, pro ženu už je pozdě uvažovat nad hormonální antikoncepcí. Účinnost kondomu se dá zvýšit poševními tabletami, které hubí spermie (např. Patentex Oval) a které se zavádějí asi půl hodiny před stykem. Žena, která připouští nějakou tu náhodnou známost by tedy měla být vybavena kondomem ev. spermicidními prostředky, muž by měl u sebe rovněž vždy mít kondom ("správný kovboj nevyjíždí bez ochrany").

Kolik mi je?

I tady se zdá otázka na první pohled nepodstatná, ale už na druhý na ní cosi je. Se stoupajícím věkem totiž do jisté míry klesá "tragičnost" nechtěného těhotenství. Jasně že KAŽDÉ nechtěné těhotenství je svým způsobem zlé, ale uznejte sami, že otěhotnět třeba ve 22 je něco jiného, než do toho spadnout v 15, kdy je spektrum možností "co s tím" podstatně užší. Takže platí zásada, že čím mladší jsem, tím spolehlivější antikoncepci musím mít. Nejspolehlivější se dnes jeví opět hormonální antikoncepce, samotný kondom nic moc. Nitroděložní tělíska jsou pro panny tabu, čípky rovněž málo spolehlivé. U kondomu bych ještě podotkla, že nižší spolehlivost je umocněna tím, že při tomto aktu bývá používán poprvé a tudíž chlapci často nemají potřebné zkušenosti, jak s ním správně zacházet. Ve velmi nízkém věku (kolem 15) bych se zvláště přimlouvala za kombinaci alespoň dvou metod - tj. HA+kondom nebo HA+čípky.

Budu v sexu pokračovat nebo jde jen o jednorázovou akci?

Pokud je vám předem jasné, že si po žhavé noci dáte ráno vale, nemá zřejmě smysl zahajovat užívání hormonální antikoncepce. Je sice nejspolehlivější, ale pokud budete mít sex 2x ročně na jednu noc, nevyplatí se to. Pochopitelně se tak připravujete o jednu z nejspolehlivějších metod, takže pomýšlejte opět na kombinace metod - zde nejspíše kondom+čípky. Pro dlouhodobé páry, které hodlají v sexu pokračovat, je výhodnější, pokud najedou na dlouhodobou metodu užívání hormonálních pilulek.

Několik doporučení jako shrnutí:

  1. Vždycky si dvakrát rozmyslete, než připustíte pohlavní styk bez kondomu. Je to rizikové. (Pohlavní cestou se přenáší nejen HIV, ale i spousta dalších "drobností").
  2. Pokud nejsou zvláštní důvody proti (např. zdravotní), zvažte použití HA. Je nejspolehlivější.
  3. Kombinací jednotlivých antikoncepčních metod výrazně zvyšujete její spolehlivost.
  4. Přerušovaná soulož (=partner před ejakulací vytáhne penis z pochvy) ani výpočet neplodných dnů se pro první pohlavní styk nehodí pro svou extrémně nízkou spolehlivost. Lze použít pouze v kombinaci se spolehlivější metodou.
  5. Mějte otázku antikoncepce vyřešenou dříve, než dojde k samotné akci. I pionýři byli vždy připraveni.
  6. Hezky si to užijte. ;-)

sexy žena

22. ledna 2009 v 14:06 | lucianek01 |  Zvířáta-ka

Tak co taťko jsem sexy??;)


nejlepší kamarádičkové

22. ledna 2009 v 14:05 | lucianek01 |  Zvířáta-ka
jéééé:)tomu se říká nejlepší přátelství

rakovina?

22. ledna 2009 v 14:03 | lucianek01 |  Zvířáta-ka
:Dexistuje rakovinu plic i psů?

:)se nezdaji

22. ledna 2009 v 14:02 | lucianek01 |  Zvířáta-ka
tohle jsou stracený případy:Djujka:D

šikana!!

22. ledna 2009 v 14:01 | lucianek01 |  Zvířáta-ka

:)je snad tohle možné??:Dsi nějak dovoluje kdyby ležela kočka u naší ritunky:Dtak by jí už roztrhala

hlídač č.|47

22. ledna 2009 v 13:54 | lucianek01 |  ♥Filmy♥

O filmu

Láska umí bolet

asi tak by se dal jednou větou charakterizovat milostný příběh o lásce, vášni, smrti a trestu, který vypráví nový český film Hlídač č. 47.
Distribuční film vznikl na motivy románu Josefa Kopty. Scénář k filmu Hlídač č. 47 je poslední autorská práce známého scenáristy Eduarda Vernera, který zemřel v roce 2003. Eduard Verner ve svém textu vyzdvihl téma bolestného údělu člověka, který, ovlivněn a poznamenán hrůznými válečnými zážitky, doufá, že ve svém dalším životě najde díky lásce, přátelství, práci a rodinnému štěstí ztracenou rovnováhu.

Velký lidský příběh

oslovil i zkušeného a talentovaného režiséra Filipa Renče, kterému se televizní scénář Eduarda Vernera dostal do rukou před několika lety. Vzhledem k závažnosti a síle námětu se Česká televize rozhodla realizovat původní televizní scénář jako celovečerní distribuční film. Tento snímek Česká televize natáčí sama bez přispění koproducentů.
Filmový scénář Filipa Renče, na kterém spolupracoval se Zdeňkem Zelenkou, podtrhuje dramatičnost předlohy a posiluje i domýšlí osobní vazby všech hrdinů.
Fotografie
Do titulní postavy hlídače Douši režisér obsadil Karla Rodena, jeho ženu hraje Lucia Siposova, hrobníka Ferdu Václav Jiráček, kostelníka Bártíka Vladimír Dlouhý.
Hlavní hrdina příběhu Josef Douša je železniční hlídač, který jednoho dne zachrání mladého muže před skokem pod vlak. Zachráněný muž se ovšem po incidentu zamiluje do Doušovy manželky. K tomu všemu ztrácí hlídač Douša načas sluch. Ačkoliv se mu sluch za určitý čas vrátí, předstírá Douša i nadále svoji hluchotu, aby zjistil, co si o něm, i o tušeném vztahu jeho ženy k Ferdovi, lidé říkají za jeho zády. Hluchý víc slyší, ovšem pravda je nebezpečná zbraň…

Premiéra

Film má stopáž 108 minut a distribuční premiéru bude mít v Praze 27. 11. 2008.

blííží se výzo juchůůů

19. ledna 2009 v 14:34 | lucianek01 |  moje kecíky♥
Tak co lidi jak se vede??už se blíží den kdy budeme mít vysvedčení těšíte se nebo se bojíte nemáte čeho když se budete učit:Dmě se to tohle pololeti povedlo teda doufám mám čtyři dvojky na výzo:Djinak tohle pololetí na ot budu srát k čemu to bude potřeba:)když už budu na střední skoro,snad ste se taky znažili a budete mít ok známky:)jinak to vylepšujte hihíí ...


# Ráno Bůh otevřel okno do nebe a zeptal se, jaké je mé největší přání.
# Odpověděl jsem: "Bože, dávej dobrý pozor na ty, kteří čtou tento dopis,na
# jejich rodinu a kamarády, zaslouží si to. Opravdu je mám moc rád!
# Bůh je jako oceán. Lze spatřit začátek, ale konec nikdy. Teď tento dopis začne
# plnit svůj úkol. Andělé říkají, že je to pravda! Ale některým chybí křídla a těm
# říkáme přátelé. Pošli tento dopis kamarádům a dnes večer do 00:00 hodin dostaneš
# překvapení: zprávu, kterou chceš slyšet. To není vtip. Někdo ti zavolá a řekne
# to, na co čekáš. Nebo ti anděl přinese zprávu ve snu.
# Nenarušuj tento koloběh. Pošli tento dopis min. 10 lidem, které vnímáš jako
# andělé. Já tak považuji tebe..a pošli to mě zpět pokud mě taky považuješ za
# kamaráda.
#
# Přeju vám všem krásný pohodový den plný sluníčka.Obrázky - Ženy: 3

omlouvám se

14. ledna 2009 v 19:05 | lucianek01 |  moje kecíky♥
tenhle týden je úplně naročný snad to vidíte i vy já jsme úplný magooooooooooor:Dtak papáááááááááááá zatím

pěkný víkendík

8. ledna 2009 v 13:50 | lucianek01 |  moje kecíky♥
Obrázky - Hezký víkend: 6

ahojky lidičky přeji krásný víkendík užijte si jo v nejlepší pohodě , bohužel dneska nemám časík,škola na prd docela hlavně to učení teďka šílenost:) tak semějte parádně neučte se a kašlete na to tak papáááá

lásky plno

7. ledna 2009 v 16:52 | lucianek01 |  ze života
click to comment

určitá věc je jasná láska patří k životu a každý potřebujem milovat se:)hlavní je že je to z lásky , tak to má být a né někde od člověka kterého neznáš , poznáš jen takhle zbytečné sklmaní a ne to že si toprožil s člověkem který tě nemá tolik rád jako ten pravý člověk který tě milovat bude navždycky

friends

7. ledna 2009 v 16:46 | lucianek01 |  ze života
click to comment
Co bys dělala, kdyby tvůj nejlepší přítel zítra zemřel a tys mu už nikdy nemohla říct, jak se cítíš? :-(

Chtěl(a) jsem prostě jen říct, že i kdybych už nikdy v životě nemohl(a) být znovu s tebou, jsi pro mě něco víc a změnil(a) jsi můj život.
:-) Vzhlížím k tobě, vážím si tě a chovám si tě ve svém srdci.
Pošli to všem svým přátelům, nehledě na to jak často se stýkáte nebo jak moc jste si blízcí, a pošli to také tomu, kdo to poslal tobě.
Ukaž starým kamarádům, že jsi na ně nezapomněl(a), a řekni těm novým, že nikdy nezapomeneš.
Pamatuj, že každý potřebuje přítele, jednou se může stát, že se ti bude zdát, že nemáš vůbec ŽÁDNÉ KAMARÁDY, až se tak stane vzpomeň si na tenhle dopis a potěš se vědomím, že někomu tam venku na tobě záleží a vždycky bude.
Budu vždy nablízku
Když budeš mít problém,
Když budeš potřebovat,
Když budeš NA DNĚ,
Můžeš se mnou počítat.
I will give you a wink,
Mrknu na tebe,
Budu tě objímat,
Dokud se neusměješ,
A stát na tvé straně.
Budu tady pro tebe až do konce,
Budu stále a navěky tvým přítelem.:-)

chudinka

6. ledna 2009 v 20:17 | lucianek01 |  drby o hvězdách
Wanted - Angelina Jolie


Los Angeles - Slavná herečka Angelina Jolie by neměla mít další děti. Její doktor ji varoval, že má po komplikovaných císařských řezech zesláblé tělo.


Angelina Jolie a Brad PittAngelina JolieCannes - Angelina Jolie a Brat PittCannes - Angelina Jolie a Brat Pitt

Manželka herce Brada Pitta porodila v květnu 2006 dceru Shiloh a v červenci 2008 dvojčata Knoxe a Vivienne. Poté se u ní naplno rozvinula těhotenská cukrovka, která by ohrozila život nejen jí, ale i dalšímu dítěti.

Tělo čtyřiatřicetileté herečky je po dvou komplikovaných císařských řezech natolik zesláblé, že by jí při dalším porodu hrozil infarkt.

Jak pro magazín OK! uvedl doktor Larrian Gillespie, Angelina by se měla vzdát touhy po dalším biologickém dítěti, protože by ji to mohlo stát život.

"Její poslední dvě těhotenství byla poznamenána vážnými zdravotními komplikacemi, takže bylo nutno přistoupit k císařskému řezu. Další císařský řez by pro ni mohl být kvůli zástavě srdce či mozkové mrtvici definitivní," vysvětlil její lékař.

Angelina, která nedávno přiznala, že si v těhotenství libuje, protože si jako těhotná připadá nesmírně sexy, bude muset další děti do své rodiny už nejspíš pouze adoptovat.
Cannes - Angelina Jolie a Brad Pitt

S adopcí má ale herečka také bohaté zkušenosti. S partnerem Bradem Pittem vychovávají kromě svých tří dětí i tři adoptované - šestiletého Maddoxe, čtyřletého Paxe a tříletou Zahar.

Sexy představitelka počítačové postavičky Lary Croft byla nedávno zvolena nejvlivnější a nejlépe placenou herečkou roku 2008.

Půvabná Angelina s přehledem zvítězila ve dvou výročních anketách nejčtenějšího amerického filmového magazínu Hollywood
Reporter.

Populární herečka vydělala roku 2008 nejvíce peněz ze všech hereček. Za akční snímek Wanted vyinkasovala patnáct milionů dolarů.

Film byl natolik úspěšný, že producenti uvažují o jeho dalším pokračování, které by partnerce herce Brada Pitta vyneslo dokonce dvacet milionů dolarů.
Cannes - Angelina Jolie a Brat Pitt

Kromě toho si třiatřicetiletá Angelina zahrála v dramatu Clinta Eastwooda Výměna a svůj hlas propůjčila jedné animované postavičce filmu Kung Fu Panda.

Angelina se stala nejpopulárnější herečkou i v anketě o nejvlivnější ženu showbyznysu Power 100, kde skončila na čtyřiadvacátém místě. Žádná z hereček se v žebříčku neumístila před ní.

kočko ty se nezdáš teda;)

6. ledna 2009 v 20:12 | lucianek01 |  drby o hvězdách

Lindsay Lohan: Konec lesbické lásky? Padaly i facky

Lindsay Lohan

Los Angeles - I když to chvíli vypadalo, že mladé herečce Lindsay Lohan konečně svítí šťastná hvězda a našla štěstí se svojí přítelkyní Samanthou Ronson, události silvestrovské noci mluví o opaku.


Lindsay LohanLindsay LohanLindsay LohanLindsay Lohan
Hvězda filmu Mean Girls byla viděna před svým domem v Los Angeles, který se známou DJkou sdílí, jak si odnáší tašku plnou věcí pryč. Došlo k tomu krátce po jejich obrovské hádce na veřejnosti.

Konflikt začal už na Silvestra v nočním klubu SET v Miami, kde pár rozjel obrovskou hádku před zraky užaslých návštěvníků klubu, oslavujících nový rok.

Poté se obě ženy přesunuly do klubu Madison, kde jejich slovní potyčka vesele pokračovala. Lindsay se sebrala a z klubu rozzuřeně utekla. Hádka pak měla pokračování v parku za klubem.

Rozzuřená Lindsay údajně na svoji přítelkyni Samantku vztekle kříčela: "Když já odejdu, je tvojí povinností jít za mnou!" ječela Lindsay na celý park.

Po této scéně se pár přemístil do hotelu, ale ani tam nenastal klid. Spory vygradovaly a dívky si přímo v hale hotelu vyměnily několik facek, dokud nezasáhla ochranka
"Křik a rány z jejich pokoje se nesly po celém hotelu. V jedenáct dopoledne na Nový rok vyběhly obě z pokoje a navzájem se mlátily a kopaly," prozradil jeden z hostů hotelu.

Scénu údajně sledovala většina hotelových hostů, takže jim neušel ani moment, kdy Lindsay upadla na kolena a plakala. "Proč mi tohle děláš?" křičela na svoji přítelkyni.

Mluvčí Lindsay Lohan však spekulace o rozchodu zamítla.

"Šlo jen o hádku. Neznám detaily, ale obě se vrátily domů společně a všechno je v pořádku," uvedla mluvčí.

Lindsay má kvůli vztahu s DJkou Samanthou Ronson pořád dusno. Sotva se mladičká herečka vzpamatovala z osobní krize a nalezla oporu ve své přítelkyni, její otec jejich vztah rázně odmítl.

Michael Lohan podle serveru FemaleFirst.co.uk dceřinu lásku opakovaně uráží a dokonce považuje její přítelkyni za absolutně nechutnou.
Lindsay Lohan
"Vidíte, jak se obléká? A navíc se vyjadřuje svým prostředníkem častěji než slovy! Osobně myslím, že je temným, ohavným a nechutným zástupcem lidstva," rozčiloval se ve svém psaném projevu otec Lohan.

Podle některých spekulací Lindsay a Samantha plánují již v brzké době svatbu. Samanthin možný tchán je ale jiného názoru.

blik

6. ledna 2009 v 20:06 | lucianek01 |  očka


jak vše zjistit z očí takového doprodružství viďte:) neznám nic lepšího než číct pravdu z očí protože poznáte u lež to je jasný:(občas to bolí ae je to lepší než nic nééé?